صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 

سيستم امنيتي و دزدگير

مرکزتخصصی مشاوره و خدمات کسب و کار , ابزارهای مدیریتی و کنترلی , سيستم امنيتي و دزدگير

 
mainbg
چاپ   
سيستم امنيتي و دزدگير

امتیاز کاربران به سيستم امنيتي و دزدگير
4.7 از 5 از مجموع 29 رای ثبت شده
امتیاز شما:
فروش و نصب سیستم های امنیتی و دزدگیر اماکن و دزدگیر فروشگاه ها , دزدگیر بانک ها دزدگیر آپارتمان

جهان با سرعت در حال تغییر و تحول است و خانه ها روز به روز بزرگتر ، بهتر و زيبا تر از گذشته ساخته مي شوند. با زيبا تر شدن و گران بودن ابزار و وسايل خانه ها نياز به سيستم هاي امنيتي نيز روز به روز در حال افزايش است و اين تكنولوژي مدام در حال پيشرفت و ارتقا است. در اين مطلب خيلي ساده ترتيب نصب يك سيستم امنيتي خانگي را برايتان شرح مي دهيم:

•    نصب قسمت و برد مركزي سيستم

قلب و مغز سیستم امنیتی منزل شما کنترل پنل اصلی است. تمام سيگنال هاي چشم های راداری كه در جاي جاي خانه نصب شده است به این واحد که متصل است ، صفحه اصلي سيستم بايد در كنار منبع انرژي نصب شود و به يك خط تلفن نيز متصل باشد تا بدين طريق بتوانيد سيستم كامل داشته باشيد.

•    نصب حسگر براي درها

اگر شما با نصب سنسور با زنگ هشدار براي در خانه از باز شدن در توسط درد جلوگيري نمي كنيد بلكه اين سنسور تنها سبب مي شود دزد فرار كند و امكان ادامه سرقت را نداشته باشد. سنسور در صورت فعال بودن در مقابل هر گونه حركت و ضربه اي حساس است. محل قرار گرفتن آن بايد در جايي بدون حركت كه در ديد نيست باشد و از هرگونه آلودگي و كثيف شدن در امان باشد.

•    نصب حسگر براي پنجره ها

نصب حسگر يا سنسور براي پنجره ها مي تواند امنيت خانه و خطر سرقت از خانه را بيشتر كاهش دهد و محيط را امن تر سازد. قفط فراموش نكنيد كه بايد تمام سيگنال هاي سنسورها كاملا به برد اصلي متصل باشد.

•    سيستم امنتي در مقابل شكسته شدن شيشه

در جاهايي كه امكان و خطر شكسته شدن شيشه توسط دزد وجود دارد نيز بايد حسگر هاي امنيتي نصب شو تا هنگام شكسته شدن شيشه آژير به صدا در آيد. در خصوص حسگر هاي امنيتي در مقابل شكسته شدن شيشه نيز بايد اطمينان حاصب كنيد كه حسگر كاملا به برد اصلي سيستم متصل شده باشد.

•    تست كردن سيستم امنيتي پس از نصب

سيستم امنيتي پس از نصب قبل بايد از نظر نحوه عملرد و ميزان حساسيت تست شود و در صوت نياز ميزان حساسيت آن كنترل و تنظيم شود.

 نظرات
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات